Inżynier Budowy – Instalacje HVAC

Klimat Solec Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 25 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • stała współpraca z kierownikiem robót w sprawach realizacji zadań inwestycyjnych,

  • sprawdzanie poprawności, jakości i terminowości wykonanych prac,

  • rozliczanie postępu robót dla brygad montażowych oraz podwykonawców,

  • organizacja materiałów i transportu niezbędnego do prawidłowej realizacji inwestycji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w kierunku inżynierii środowiska lub inne techniczne,

  • dyspozycyjność (praca w delegacjach),

  • dobra organizacja pracy,

  • kreatywność, samodzielność,

  • zaangażowanie oraz chęć do pracy,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w zespole profesjonalistów,

  • możliwość zdobycia udokumentowanego doświadczenia na potrzebę uprawnień budowlanych,

  • stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie realizującej duże inwestycje w Polsce i za granicą,

  • nastawienie na długofalową współpracę (po zakończeniu danego projektu oferujemy możliwość pracy na innej inwestycji),

  • elastyczność względem formy współpracy - w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B),

  • niezbędne narzędzia do pracy,

  • świetną atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do pracownika.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • inicjatywy dobroczynne

KLIMAT SOLEC jest generalnym wykonawcą instalacji sanitarnych i automatyki. Realizujemy kompleksowe inwestycje z zakresu m.in.: wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania oraz instalacji przemysłowych. Jesteśmy producentem elementów wentylacyjnych, oddymiających oraz automatyki.

Jako Pion Instalacji Rurowych prowadzimy kompleksową realizację inwestycji w zakresie instalacji chłodniczych, grzewczych, wodociągowo - kanalizacyjnych od etapu wycen do kompletnej działającej instalacji na obiekcie.

Przewiń do profilu firmy