Oferta pracy

Inżynier Budowy – instalacje przeciwpożarowe

Top ManagerO firmie

Rekrutacja zdalna

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma budowlana specjalizująca się w projektowaniu oraz wykonywaniu instalacji tryskaczowych
zaprasza do aplikacji na stanowisko:

Miejsce pracy: ciekawe projekty w całej Polsce
Siedziba firmy: Warszawa

Główne zadania:

  • Szczegółowa analiza kontraktów zawieranych przez firmę
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem robót budowlanych
  • Koordynowanie prac na budowie
  • Bieżące raportowanie o przebiegu robót budowlanych

Oferujemy:

  • Pracę na ciekawych projektach w całej Polsce
  • Elastyczną formę zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B
  • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia
  • Dla doświadczonych Kandydatów – bardzo dobre warunki finansowe

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży instalacji PPOŻ
  • Możliwość zebrania praktyki do uprawnień
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy