Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy – instalacje rurowe

GP STRATEGIES POLAND SP. Z O. O.

  • Nysa

    Nysa, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad montażem rurociągów w zakresie jakościowym

  • Weryfikacja jakościowa elementów rurociągów

  • Kontrola harmonogramu instalacji

  • Weryfikacja postępów fabrykacji rurociągów

  • Współpraca z zespołem projektowym i realizacyjnym

  • Przeprowadzanie testów jakościowych w zakresie oceny czystości rurociągów w warsztacie wykonawcy oraz na budowie

  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej

Nasze wymagania

  • Znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy na budowie nowej fabryki w Nysie

  • Posiadanie własnego samochodu

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Możliwość pracy w międzynarodowym zespole

  • Możliwość nabycia doświadczenia w pracy przy dużym projekcie budowy nowej fabryki

GP Strategies Poland (działająca pod marką LORIEN Engineering Solutions) jest profesjonalną firmą świadczącą usługi w zakresie projektowania oraz zarządzania inwestycjami przemysłowymi i jest oddziałem amerykańskiej korporacji GP Strategies Corporation.

Lorien posiada ponad 30 lat bogatego doświadczenia w realizacji usług projektowych i zarządzania projektami dla międzynarodowych firm w wielu gałęziach przemysłu.

W naszym biurze we Wrocławiu dysponujemy wielobranżowym zespołem specjalistów i inżynierów procesu, architektów, konstruktorów, projektantów mediów procesowych i instalacji obiektowych, doświadczonych w projektowaniu i zarządzaniu inwestycjami przemysłowymi.

Przewiń do profilu firmy