Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy - instalacje sanitarne

WOMARO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie specyfikacji materiałowych,
  • Zamawianie i koordynacja dostaw materiałów / urządzeń oraz kontrola dostarczonych na budowę materiałów / urządzeń pod względem jakości, ilości i zgodności ze specyfikacją techniczną / dokumentacją projektową,
  • Współpraca z Kierownikiem robót w nadzorze nad powierzoną budową w zakresie realizacji instalacji sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie, ciepło technologiczne, wod-kan-gaz, instalacje pożarowe, automatyka),
  • Uczestnictwo w nadzorowaniu stanu realizacji, harmonogramu i budżetu budowy,
  • Prowadzenie dokumentacji i korespondencji dla realizowanej budowy,
  • Nadzór nad podwykonawcami robót – weryfikacja zakresu i jakości prac,
  • Uczestnictwo w odbiorach częściowych i końcowych robót oraz odbiorach obiektu przez służby techniczne itp.,
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej oraz rozwiązywanie kolizji instalacyjnych,
  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej realizowanej budowy,
  • Uczestnictwo w naradach koordynacyjnych budów oraz reprezentowanie Zleceniodawcy w kontaktach z Inwestorem / Generalnym Wykonawcą,
  • Współpraca w zakresie końcowego rozliczania finansowego budowy,
  • Uczestniczenie w wyszukiwaniu podwykonawców robót,
  • Weryfikowanie zgłoszeń usterkowych na budowach,
  • Zarządzanie i koordynacja w zakresie usuwania usterek bieżących i gwarancyjnych,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o specjalności instalacyjnej (sanitarnej lub pokrewnej) – preferowany kierunek studiów Inżynieria Środowiska lub pokrewny, spec. w zakresie instalacji wewnętrznych,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane / preferowane,
  • Obowiązkowość, odpowiedzialność, samodzielność, wytrwałość w realizacji zadań,
  • Dobra organizacja miejsca pracy,
  • Współpraca w zespole i umiejętność kierowania pracownikami,
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word) i AutoCad, mile widziana znajomość MS Project,
  • Prawo jazdy kat.B (obowiązkowe wymaganie),
  • Mobilność i elastyczność czasu pracy,
  • Gotowość podjęcia pracy na kontrakcie na terenie Wrocławia i okolic – preferowane osoby mieszkające we Wrocławiu/okolice

To oferujemy

  • Interesującą i rozwijającą pracę w renomowanej i prężnie działającej firmie,
  • Rozwój zawodowy i samorealizację w trakcie prowadzenia dużych kontraktów,
  • Pracę w stałym zespole wykwalifikowanych pracowników,
  • Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych,
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań (laptop, telefon, inne),
  • Przyjazna atmosfera pracy,

Womar Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Przykopy 5, w związku z intensywnym rozwojem przedsiębiorstwa i budową nowego zespołu zarządzającego realizacją kontraktów, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Inżynier Budowy - instalacje sanitarne

Inżynier Budowy - instalacje sanitarne, Wrocław