Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier budowy instalacji hvac i sanitarnych

GS Engineering & Construction Corp. S.A.O firmie

8 000‐11 000 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Kobierzyce (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

GSE&C jest południowokoreańską firmą budowlaną działającą w ponad 20 krajach. W Polsce była odpowiedzialna za budowę fabryk dla LG CHEM między 2005 a 2010 rokiem. Obecnie jest generalnym wykonawcą rozbudowy fabryki baterii do samochodów elektrycznych w Biskupicach Podgórnych pod Wrocławiem. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie www.gsenc.com

Obowiązki:

  • Weryfikacja postępu prac na budowie (instalacje wewnętrzne i zewnętrzne),
  • Weryfikacja zgodności wykonanych robót budowlanych z projektem, umową, przepisami
  • Sporządzenie, ustalanie i pilnowanie harmonogramów realizacji robót
  • Sporządzenie obmiarów robót
  • Koordynacja międzybranżowa,
  • Obieg i archiwizacja dokumentacji,
  • Weryfikacja i sporządzenia kart zatwierdzeń materiałów
  • Przygotowanie prezentacji dotyczących procedur realizacji

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (min. poziom B2) w mowie i piśmie, ze znajomością słownictwa technicznego (branżowego) – warunek konieczny,
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na budowie
  • Mile widziane uprawnienia budowlane w branży instalacyjnej do wykonywania robót
  • Mile widziane doświadczenie w robotach związanych z instalacjami sprężonego powietrza, pary, azotu, tryskaczowych
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera: Autocad, MS Office,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i odpowiedzialność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (2-2,5 roku), do negocjacji w zależności od doświadczenia i umiejętności
  • śniadania i obiady w formie cateringu
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • telefon, laptop i inne narzędzia niezbędne do pracy

Ogłoszenie archiwalne