Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy instalacji sanitarnych HVAC

"P&M GROUP" sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie kierownika budowy w koordynowaniu i nadzorze nad robotami instalacyjnymi

  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

  • Nadzorowanie jakości i terminowości wykonywanych prac

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Dobra znajomość programów MS Office i AutoCad

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dobra organizacja pracy

  • Samodzielność, efektywność i nastawienie na realizację celów

  • Komunikatywność, umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych

  • prace w młodym zespole

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

"P&M GROUP" sp. z o.o.

Firma P&M Group z Wrocławia świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego projektowania i wykonywania wszystkich instalacji sanitarnych, wod-kan., HVAC i innych. Praca pod okiem profesjonalnej kadry umożliwi zdobycie uprawień budowlanych. Współpracujemy z dużymi firmami na zaawansowanych projektach wykonując ciekawe instalacje sanitarne.

Do naszego zespołu poszukujemy Inżyniera budowy

Przewiń do profilu firmy

Wykonujemy realizacje na terenie całej Polski (obecnie głównie na terenie województwa dolnośląskiego, śląskiego i zachodniopomorskiego, opolskiego)