Oferta pracy

Inżynier budowy - Inżynier produkcji - Koordynator prac

Top ManagerO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Nowoczesna i rzetelna firma budowlana zajmująca się produkcją i montażem technologicznych instalacji przemysłowych – rurociągów, zbiorników, pomp zatrudni na stanowisku:

Miejsce pracy: Jaworzno lub Szczecin

Opis stanowiska:

  • Kierowanie pracami związanymi z wytwarzaniem instalacji i/lub montażem instalacja technologicznych – głównie zbiorniki, rurociągi, armatura i urządzenia towarzyszące
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji
  • Komunikacja z Klientem - zgłaszanie do sprawdzenia lub odbioru wykonanych robót ulegających zakryciu bądź zanikających
  • Kierowanie zespołem pracowników – planowanie i organizacja pracy, utrzymanie dyscypliny i wydajności
  • Uczestniczenie w czynnościach odbioru prac

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne – średnie lub wyższe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane uprawnienia budowlane
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Okres szkoleniowo - wdrożeniowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, awansu
  • Auto służbowe oraz inne narzędzia – do uzgodnienia
  • Wolne weekendy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Administratorem danych osobowych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o.
Szczegółowe zasady dotyczące przetwarzania danych osobowych opisane zostały w naszej Polityce prywatności.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy