Oferta pracy

Inżynier Budowy - Inżynier Projektu

ARIA WRC DEVELOPMENT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Łomianki, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

ARIA Development jest dynamiczne rozwijającą się firmą deweloperską, realizującą projekty na stołecznym i podwarszawskim rynku nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Jesteśmy deweloperem, który prowadzi inwestycje od fazy koncepcji i projektowania, zakupu gruntu, poprzez budowę, komercjalizację i oddanie nieruchomości do użytkowania, finalizując na zarządzaniu. Realizujemy funkcjonale, kameralne, przyjazne osiedla w otoczeniu przyrody, zaprojektowane ze szczególną dbałością o detale, gdzie każdy, bez względu na wiek, poczuje ciepłą, domową atmosferę. Nasze inwestycje cechuje najwyższa jakość wykonania, użyteczność, prostota i łatwość urządzania oraz jedne z najniższych cen na rynku nieruchomości, zlokalizowanych w Warszawie i okolicach.

Opis stanowiska:

  • koordynacja pracy i nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami oraz dostawcami,
  • nadzór nad poprawnością wykonywanych robót,
  • prowadzenie dokumentacji budowy oraz rejestru dokumentacji,
  • prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo-materiałowej,
  • wykonywanie dokumentacji roboczej oraz powykonawczej,
  • tworzenie podstawowych zamówień, zleceń, kontrola dostarczanego towaru,
  • opracowywanie obmiarów na podstawie projektu budowlanego lub wykonawczego,
  • wsparcie Kierownika Budowy w działaniach organizacyjnych i odbiorowych,
  • wysyłanie zapytań ofertowych, prowadzenie rejestrów i tabel porównawczych,
  • sporządzanie krótkoterminowych harmonogramów realizacji robót i dostaw materiałów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – inżynierskie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku inżynier projektu, bądź inżynier budowy,
  • umiejętność analizy dokumentacji budowlanej i projektowej,
  • znajomość obsługi komputera,
  • znajomość prawa budowlanego,
  • wysoka kultura osobista,
  • skrupulatność, rzetelność oraz dbałość o detale,
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania oraz ustalania priorytetów,
  • umiejętność zarządzania czasem pracy oraz zarządzania zespołem i delegowanie zadań,
  • umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów,
  • zaangażowanie i samodzielność,
  • dyspozycyjność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • udział w ciekawych projektach budowlanych,
  • bardzo dobre warunki pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • miłą atmosferę pracy w młodym zespole,
  • kartę MultiSport.

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy