Oferta pracy

Inżynier Budowy/Inżynier Projektu

MAHLE Shared Services Poland Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja międzynarodowych projektów budowlanych w celu zapewnienia wdrożenia wszystkich standardów i technologii MAHLE Corporate Design na etapie planowania projektu, projektowania, przetargu i budowy

  • Zapewnienie pomyślnego zakończenia projektów w zaplanowanym czasie, budżecie, zgodnie z przyjętymi zasadami jakości i bezpieczeństwa

  • Koordynacja, przydzielanie i kontrola dostawców zewnętrznych

  • Współpraca z zakładami Mahle, planistami i władzami lokalnymi

  • Wsparcie wiedzą ekspercką w zakresie norm i technologii budowlanych, bezpieczeństwa przeciwpożarowego, procesu składania wniosków i zatwierdzania projektów budowlanych

  • Wsparcie procesów zakupowych dla budownictwa i utrzymania budynku

  • Tworzenie głównych planów budowy i długoterminowych programów konserwacji wraz z zakładami

  • Przegląd, koordynacja wdrażania standardów zarządzania obiektami MAHLE i standardów budowlanych

Nasze wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego w budownictwie i zarządzaniu projektami i/lub opracowywaniu projektów

  • Ukończone studia z zakresu architektury, budownictwa, technologii budowlanej lub zarządzania projektami

  • Dobra znajomość obowiązujących przepisów i norm oraz stanu techniki

  • Biegłość biznesowa w języku angielskim, w mowie i piśmie, znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • Doskonałe umiejętności pracy w zespole i komunikacji

  • Analityczny i zorientowany na cel sposób pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (w tym prywatny program opieki medycznej, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, karta przedpłacona Edenred)

  • Dołączenie do dynamicznie rozwijającego się zespołu w innowacyjnej firmie o stabilnej pozycji rynkowej

  • Możliwość pracy dla znanej marki, lidera w branży motoryzacyjnej, którego produkty cieszą się dużym uznaniem na całym świecie

  • Premia relokacyjna dla kandydatów mieszkających ponad 100 km od Wrocławia

  • Kursy języków obcych online

  • Bonusy pieniężne za polecenie kandydatów do pracy

  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy z domu (tzw. home office)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta przedpłacona

Etapy rekrutacji
1

Wyślij swoje CV

2

Poznajmy się podczas rozmowy telefonicznej

3

Porozmawiaj ze swoim przyszłym liderem

4

Witamy na pokładzie

Razem poruszamy świat – robimy to już od ponad 100 lat. Jako wiodący międzynarodowy partner w dziedzinie rozwoju i poddostawca dla przemysłu motoryzacyjnego firma MAHLE dąży do tego, aby transport stał się bardziej wydajny, przyjazny dla środowiska, komfortowy i ekonomiczny. W ramach naszej strategii dualnej pracujemy zarówno nad inteligentnym silnikiem spalinowym wykorzystującym wodór i inne paliwa niekopalne, jak i nad technologiami związanymi z ogniwami paliwowymi i elektromobilnością.

Firma MAHLE zatrudnia ponad 72 000 pracowników i w 2020 roku osiągnęła obroty na poziomie około 9,8 mld euro. Posiada 160 zakładów produkcyjnych, w tym 12 dużych centrów badawczo-rozwojowych, w ponad 30 krajach. Dołącz do zespołu MAHLE! #StrongerTogether

Przewiń do profilu firmy

Zachęcamy Cię do pełnego wykorzystania Twojego potencjału i pracy we wspaniałym zespole. Zapewniamy ekscytujące zadania i indywidualne wsparcie Twojej kariery. Wyślij zgłoszenie teraz!

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.