Oferta pracy

KLAUZULA
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
LINK Sp. z o.o.

Inżynier Budowy - Inżynier Robót Elektrycznych

LINK Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca kontrola procesu produkcji pod względem zgodności z dokumentacją techniczną

  • współpraca z przedstawicielami klienta na budowie, podwykonawcami i dostawcami

  • współpraca z kierownikiem budowy, kierownikami robót

  • koordynacja robót z innymi branżami

  • koordynacja zamówień materiałów

  • sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji technicznej oraz korespondencji kontraktu

  • udział w procesie rozliczania robót i przygotowania dokumentacji odbioru robót

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe) elektryczne (lub pokrewne) w tym studenci ostatniego roku elektrotechniki lub kierunków pokrewnych

  • znajomość zagadnień branżowych

  • mile widziana znajomość instalacji teletechnicznych i automatyki budynkowej

  • dobra znajomość pakietu MS Office, programu AutoCAD

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomość prawa budowlanego

  • dyspozycyjność

  • otwartość na wiedzę oraz nowe doświadczenia

  • prawo jazdy kat. B

  • umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność, sumienność oraz samodzielność

  • gotowość do pracy w delegacjach

To oferujemy

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy

  • możliwość realizacji praktyki i uzyskania uprawnień budowlanych

  • niezbędne kursy i szkolenia uzupełniaj

Od ponad 20 lat oferujemy kompleksową obsługę inwestycji jako generalny wykonawca instalacji elektrycznych i niskoprądowych w różnego rodzaju obiektach. Wszechstronne doświadczenie w branży gwarantuje zatrudniona kadra inżynierska. Naszymi partnerami są światowi branżowi liderzy. Jesteśmy przygotowani do kompleksowej realizacji najbardziej złożonych zadań inwestycyjnych.

Przewiń do profilu firmy