Oferta pracy

Inżynier Budowy (K/M)

ROBYG

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie przedmiarów i obmiarów robót budowlanych,

  • sporządzanie zapytań ofertowych na poszczególne zakresy prac,

  • nadzór nad właściwym wykonaniem robót przez podwykonawców,

  • kontrolowanie zgodności przebiegu robót z harmonogramem budowy,

  • sprawdzanie dokumentacji budowlanej i wykonawczej oraz innych dokumentów budowy,

  • gromadzenie i nadzór nad wszelkimi dokumentami związanymi z projektami zamiennymi klientów, przekazanie projektów na budowę,

  • nadzorowanie robót pod kątem zgodności z projektem zamiennym klienta,

  • współudział w pracach komisji usterkowych i po usterkowych związanych z przeglądami lokali mieszkalnych,

  • przeprowadzanie odbiorów technicznych lokali mieszkalnych - przekazanie klientom lokali mieszkalnych do prac wykończeniowych,

  • nadzór nad prowadzeniem prac przez wykonawców zgodnie z przepisami i zasadami BHP,

  • raportowanie do swoich przełożonych ze zleconych i wykonanych zadań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane,

  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP,

  • Znajomość programu Auto CAD,

  • Mile widziane uprawnienia budowlane i przynależność do PIIB.

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,

  • Umowa o pracę,

  • Wynagrodzenie stałe + premie uznaniowe,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych.