Oferta pracy

Inżynier Budowy

PEKABEX

  • Kartuzy

    Kartuzy, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja placu budowy;

  • Koordynacja pracy sił własnych i podwykonawców wszystkich branż;

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy;

  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót;

  • Udział w procesie ofertowania i przygotowaniu budżetu kontraktu;

  • Udział w kontraktacji podwykonawców i dostawców.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane lub student ostatniego roku budownictwa;

  • Doświadczenie na budowie będzie atutem, ale nie jest niezbędne;

  • Gotowość do częstych podróży służbowych;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość;

  • Znajomość języka angielskiego, obsługi komputera, w tym CAD;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Praca do godziny drogi - zapewniamy dojazd!

    • Benefity

    • dofinansowanie zajęć sportowych

    • prywatna opieka medyczna

    • dofinansowanie nauki języków

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • ubezpieczenie na życie

    • możliwość pracy zdalnej

    • owoce

    • spotkania integracyjne

    • parking dla pracowników

    • paczki świąteczne

    • program rekomendacji pracowników

    • pikniki rodzinne

    PEKABEX

    Pekabex od 50 lat jest największym polskim producentem elementów prefabrykowanych oraz generalnym wykonawcą. Ponad 2 tysiące naszych specjalistów zajmuje się projektowaniem, produkcją, logistyką, montażem oraz wykonawstwem i developmentem inwestycji. Produkujemy elementy wykorzystywane do realizacji w nowoczesnej technologii modułowej obiektów takich jak: hale produkcyjne, magazyny, biura, obiekty handlowe, dworce, parkingi, osiedla mieszkaniowe, mosty i tunele, w sześciu fabrykach. Prowadzimy inwestycje budowlane w Polsce, krajach skandynawskich i Niemczech. Naszą największą wartością są ambitni, zaangażowani i lubiący swoją pracę ludzie. Działamy odpowiedzialnie i rzetelnie.

    Przewiń do profilu firmy