Inżynier Budowy - Kierownik Robót

Air Engineering Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Firma Air Engineering zapewnia kompleksową obsługę od koncepcji, projektu, poprzez dostawę urządzeń, instalację, uruchomienie, serwis instalacji wentylacyjnych nawiewno-wywiewnych i systemów klimatyzacyjnych split, multi split, VRF (VRV), wody lodowej – jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem wielu producentów, między innymi Daikin, Mitsubishi Electric.

Wynagrodzenie: 3,5 - 6 tys. zł netto

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad działem wykonawstwa i serwisu
  • Nadzór nad podwykonawcami
  • Prowadzenie umów, zleceń - realizacja wykonawstwa, montaż i serwis instalacji Wentylacji i Klimatyzacji pod względem poprawności technicznej, terminowej, organizacyjnej, logistycznej, budżetowej
  • Prowadzenie działu serwisu
  • Udział w rekrutacji podległych pracowników
  • Nadzór nad magazynem dla projektów i serwisu
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub na samodzielnym stanowisku technicznym w branży Wentylacji i Klimatyzacji min. 2 lata
  • Dobra znajomość środowiska AUTOCad
  • Prawo Jazdy Kat B.
  • Samodzielność
  • Wykształcenie kierunkowe specjalizacja Wentylacja, Klimatyzacja, Ogrzewnictwo będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość programów kosztorysowych
  • Uprawnienia kierownika robót instalacyjnych będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę na umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego, atrakcyjny system premiowania
  • Szybki rozwój zawodowy w renomowanej firmie instalacyjnej
  • Praca bezpośrednio na budowach
  • Uzyskanie doświadczenia projektowo-wykonawczego do uprawnień pod nadzorem Kierownika Robót
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy