Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

Jakon Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości oraz terminowości prac zleconych firmom podwykonawczym,
  • Prowadzenie prac zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną,
  • Przygotowanie przedmiarów i sporządzanie obmiarów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość przepisów techniczno-budowlanych,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • Znajomość języka angielskiego.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • możliwość uzyskania uprawnień

Jakon prężnie działa w branży budowlanej od 1989r. Za sukcesem firmy stoi wartościowa i doświadczona kadra inżynierów, architektów oraz pracowników administracyjno-biurowych.

Inżynier Budowy, Katowice