Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

KALTER Sp. z o.o.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie pracy podległych pracowników – sił własnych i podwykonawców, nadzorowanie jakości wykonanych robót;
  • ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy;
  • sporządzanie przedmiarów i obmiarów robót, rozliczanie robót;
  • zamawianie materiałów i sprzętu budowalnego;
  • udział w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej i odbiorowej;
  • raportowanie z przebiegu inwestycji.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • mile widziana umiejętność czytania kosztorysów
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu, decyzyjność, orientacja na ciągły rozwój
  • dobra organizacja czasu pracy;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się organizacji;
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym;
  • prywatna opieka medyczna;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym uzyskania uprawnień budowlanych;
  • mentoring naszego nadzoru budowlanego;
  • imprezy integracyjne.

Miejsce pracy

  • Warszawa

Inżynier Budowy, Katowice