Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TBW Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest TBW Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Lipińskiego 3A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

Technika Betonu Wodoszczelnego Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ważna jeszcze 19 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i nadzór nad realizacją specjalistycznych prac budowlanych

  • Prowadzenie dokumentacji na potrzeby budowy i rozliczeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem MS Office i AutoCAD

  • Czynne Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Wsparcie na każdym etapie rozwoju zawodowego

  • Udział w realizacji prestiżowych projektów budowlanych

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie, w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania w pracę

O nas

Technika Betonu Wodoszczelnego Sp. z o.o. to specjalistyczna firma inżynieryjna o ponad 20-letniej tradycji. Współpracujemy z najlepszymi Generalnymi Wykonawcami i Inwestorami w Polsce, oferując kompleksowe rozwiązania dla szczelności konstrukcji żelbetowych. Cieszymy się opinią rzetelnego i stabilnego wykonawcy, dzięki czemu jesteśmy zapraszani do udziału w ciekawych i prestiżowych inwestycjach w całym Kraju. Nasz zespół to ambitni inżynierowie z realnym wpływem na rozwój firmy, a także wykwalifikowane brygady wykonawcze.

W związku ze stopniowym rozszerzaniem zakresu działalności firmy, chcielibyśmy powiększyć nasz zespół o inżyniera rozpoczynającego swoją drogę zawodową. Poszukujemy kandydata do koordynacji działań naszych brygad wykonawczych na Śląsku. Nowej osobie zapewnimy pomoc konieczną do sprawnego rozpoczęcia pracy, a także wsparcie na każdym dalszym etapie rozwoju zawodowego.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.tbw.com.pl