Logo Pracuj.pl

Inżynier budowy

SKOLBUD sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę
8 400–12 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
8 500–12 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie i koordynacja prac zgodnie z dokumentacją i harmonogramem
  • Przedmiarowanie robót
  • Zamawianie materiałów
  • Współpraca z kierownikiem budowy/inspektorem nadzoru
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w prowadzeniu zespołu pracowników własnych/podwykonawców
  • Umiejętność planowania robót oraz logistyki materiałowej
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Sumienność i staranność

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w profesjonalnym otoczeniu
  • Samochód służbowy
  • Praca bez delegacji na terenie śląska

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Jesteśmy młodą prężnie rozwijającą się firmą budowlaną. Działamy w obszarze budownictwa kubaturowego na obszarze całego województwa śląskiego. Z pasją podchodzimy do realizowanych zadań. Budownictwo to dla nas kreowanie przestrzeni publicznej w celu poprawy komfortu życia społeczeństwa. W związku z tym nasi klienci mogą liczyć na indywidualne podejście i dokładne wykonanie. Jeżeli jesteś osobą która, podziela powyższe podejście i stawia na ciągły rozwój to zapraszamy do aplikacji na intersujące Cię stanowisko!

Inżynier budowy, Katowice