Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

ROB-BUD ROBERT SIUDYKA

6 00011 000 brutto / mies.

aleja Roździeńskiego 188d

Katowice

Jesteśmy generalny wykonawcą w sektorze budowlanym. Specjalizujemy się w zakresie wykończeń i dociepleń obiektów publicznych

Opis stanowiska:

  • Bezpośredni nadzór nad robotami budowlanymi
  • Współpraca z projektantami, pozostałymi działami w firmie oraz stosownymi Urzędami
  • Analiza dokumentacji technicznej i projektowej
  • Opracowywanie i wysyłanie zapytań ofertowych na zakup materiałów
  • Obsługa administracyjna biura budowy

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie budowlane, wyższe, lub ostatnie lata studiów
  • Doświadczenie na stanowisku majstra/Inżyniera robót min. 1 rok
  • Prawo jazdy kat B
  • Znajomość programu NORMA PRO
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Zaangażowanie, skrupulatność i dobra organizacja pracy
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi

Oferujemy:

  • Wysokie zarobki
  • Samochód firmowy
  • Pracę na terenie Śląska
  • Potwierdzenie praktyki zawodowej w celu uzyskania uprawnień budowlanych
  • Pracę na etat

Ogłoszenie archiwalne