Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy

  • Katowice, śląskie
  • Kierownik
  • 22.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma zajmująca się tworzeniem konstrukcji stalowych, poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Katowice, z możliwością wyjazdów służbowych

    Opis stanowiska:

    • Nadzór nad prowadzonymi robotami budowlanymi (koordynacja robót, kontrola harmonogramu, kontrola jakości, kontrola stanu BHP), działając z upoważnienia i polecenia kierownika budowy,
    • Przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót,
    • Prowadzenie dokumentacji budowy (dokumentacja materiałowa i jakościowa, dokumentacja BHP, dokumentacja powykonawcza),
    • Przegląd, kontrola i ocena dokumentacji projektowej,
    • Monitorowanie terminowości dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności dostaw z harmonogramem i zweryfikowaną dokumentacją techniczną,
    • Sprawdzanie prawidłowości certyfikatów i świadectw wystawionych przez producentów oraz ich zgodności z wymogami prawa,
    • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej / powykonawczej,
    • Prowadzenie archiwum dokumentacji technicznej, odbiorowej i koncesyjnej oraz korespondencji; sprawdzenie i potwierdzanie zgodności dokumentacji powykonawczej z wykonanym obiektem, kompletności dokumentacji odbiorowej i przekazanie do archiwum zamawiającego po zakończeniu budowy.

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe budowlane.
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie wytwarzającej konstrukcje stalowe,
    • Prawo jazdy kat.B,
    • Mobilność,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu,
    • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej.

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w przedsiębiorstwie o ugruntowanej pozycji rynkowej
    • pracę przy największych inwestycjach w Polsce,
    • dużą samodzielność w realizacji zadań
    • atrakcyjne wynagrodzenie.
    • atrakcyjny pakiet medyczny dla pracowników.
    • możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • wszelkie narzędzia, urządzenia niezbędne do powierzonych zadań,
    • zakwaterowanie w miejscu wykonywanej pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: