Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

PRZEDSIĘBIORSTO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE "METALPOL" MICHAŁ GŁAZOWSKI

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • koordynacja pracy pracowników na budowach wraz z ich nadzorem,

  • prowadzenie dokumentacji budowy,

  • kontrola bezpieczeństwa wykonywanych prac oraz ich jakości,

  • przygotowywanie kolejnych etapów prac do odbioru inwestorskiego,

  • wykonywanie prac zleconych, związanych z bieżącymi działaniami,

  • kontakt z innymi firmami,

  • Kontrola realizacji robót w zgodności z harmonogramem oraz projektem

  • Wykonanie obmiarów robót oraz Kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji projektowej

  • Zamawianie materiałów i Rozliczanie się z nich

Nasze wymagania

  • studia techniczne budowlane,

  • mile widziane uprawnienia budowlane,

  • komunikatywność i otwartość w kontaktach interpersonalnych,

  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i odpowiedzialność,

  • dyspozycyjność,

  • swobodna w posługiwaniu się aplikacjami pakietu MS Office (Word, Excel), Autocad

  • prawo jazdy kat. B,

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • Perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy

O nas

P.P.U.H Metalpol jest firmą budowlaną zajmującą się realizacją inwestycji mieszkaniowych. Wykonujemy duże projekty budowlane, pełniąc funkcję wykonawcy Balustrad oraz innej ślusarki stalowej