Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

Colas PolskaO firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • administracja kontraktem budowlanym ( m.in. zamówienia i zatwierdzanie materiałów)
  • prowadzenie monitoringu kosztów budowy, zużycia materiałów
  • sporządzanie harmonogramów, bieżąca analiza postępu robót
  • udział w przygotowaniu i zarządzaniu dokumentacją powykonawczą
  • współpraca z zamawiającym oraz dostawcami i podwykonawcami
  • udział w przygotowaniu raportów i sprawozdań oraz materiałów odbiorowych
  • kosztorysowanie

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane (specjalizacja drogowa będzie atutem)
  • doświadczenie przy projektach drogowych (praca na podobnym stanowisku będzie atutem)
  • znajomość aplikacji: AutoCAD (MsProject, programy do kosztorysów będą atutami), pakiet Office
  • mobilność i dyspozycyjność w wyznaczonym regionie (małopolskie lub podkarpackie)
  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej Firmie, w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość intensywnego rozwoju w obszarze realizacji inwestycji możliwość uzyskania uprawnień budowlanych wykonawczych
  • atrakcyjne - adekwatne do kompetencji i wyników – wynagrodzenie
  • bardzo atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych i benefitów

COLAS zatrudnia ponad 60.000 pracowników na całym świecie, dysponując siecią 800 oddziałów konstrukcyjnych

i 2000 jednostek produkcyjnych, które umożliwiają realizację około 100.000 projektów rocznie.

Jako światowy lider w branży drogowej, COLAS rozpoczął swoją aktywność na rynku polskim w 1997 roku. Obecnie COLAS funkcjonuje i rozwija działalność poprzez dwie Spółki: COLAS Polska - sektor drogowy oraz COLAS Kruszywa - sektor wydobywczy. W 2019 roku COLAS Polska przejął od jednego z liderów budownictwa drogowego 11 wytwórni MMA, wraz z laboratoriami, jednostkami sprzętowymi oraz brygadami bitumicznymi, jednocześnie uzyskując status przedsiębiorstwa o zasięgu ogólnokrajowym.

Rozpatrujemy także aplikacje złożone poprzez stronę internetową Colas Polska.

Inżynier Budowy, Kielce