Oferta pracy

Inżynier budowy - Kierownik Budowy

VENTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna organizacja oraz nadzór techniczny nad realizacją robót,

  • Prowadzenie budowy zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego oraz wewnętrznymi wymaganiami przedsiębiorstwa,

  • Optymalizacje procesu budowlanego,

  • Efektywne zarządzanie zespołem pracowników

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – na kierunku Inżynieria Środowiska (specjalizacja instalacje sanitarne),

  • Uprawnienia budowlane – warunek konieczny, w zakresie sieci i instalacji sanitarnych,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Duża inicjatywa oraz samodzielność w planowaniu i realizacji zadań.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanego doświadczenia,

  • Indywidualnie dobrane możliwości rozwoju,

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • Samochód służbowy,

  • Niepowtarzalną atmosferę pracy i styl - sprawdź sam!

VENTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma „VENTI” powstała w wyniku połączenia wiedzy i doświadczenia ludzi mających wspólną pasję. Specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i serwisie systemów fotowoltaicznych oraz w realizacji kontraktów budowy sieci kanalizacyjnej i wodociągowej.

Nasz zespół posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku, oferująca rozwiązania liderów w branży. Współpracując z Klientami, stawiamy na rzetelną obsługę i profesjonalne wykonanie powierzonych nam prac.

Informacje dodatkowe

Praca w delegacjach na terenie całej Polski od poniedziałku do piątku ( w piątki krótki dzień do 14)

Obecnie projekty budowlane wykonujemy w Województwach : Wielkopolskie, Kujawsko-Pomorskie, Mazowieckie ,Lubuskie ( projekt budowlany trwa od jednego do sześciu miesięcy)

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy