Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy - Kierownik budowy

VINDER sp. z o.o.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i koordynacja prac budowlanych powierzonych projektów budowlanych,
  • analiza dokumentacji projektowej pod względem wykonawczym,
  • przedmiarowanie robót budowlanych i zużycia materiałów,
  • zamawianie i bieżącą organizacja materiałów i sprzętu koniecznych do wykonywania powierzonych zadań,
  • kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac budowlanych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimalne 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie przy realizacji obiektów handlowych i komercyjnych,
  • mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
  • odpowiedzialność i rzetelność przy wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.
  • mile widziane uprawnienia budowlane
  • gotowość do pracy na terenie całego kraju, wyjazdów służbowych
  • mobilność

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B,
  • korzystny system wynagrodzeń zależny od uzyskiwanych wyników,
  • konieczne narzędzia pracy do wykonywania obowiązków,
  • możliwość zdobycia koniecznej praktyki do uzyskania uprawnień budowlanych.

O nas

Jesteśmy firmą działającą na rynku komercyjnym, wykonującą obiekty handlowe znanych sieci, pasaże handlowe i inne obiekty przemysłowe. W związku z planowanym rozwojem poszukujemy kandydatów w celu zwiększenia kadry inżynierskiej.

Inżynier Budowy - Kierownik budowy, łódzkie