Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy - Kierownik budowy

SKB S.A.

  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań inwestycyjnych

  • opracowanie budżetu i harmonogramu realizacji projektów

  • koordynacja prac budowlanych w zakresie realizowanych projektów

  • udział w komisjach odbiorowych

  • rozwój istniejących i pozyskiwanie nowych technologii w zakresie budowlanym

Nasze wymagania

  • znajomość przepisów technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót

  • prawo jazdy kategorii B

  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy

  • dyspozycyjność, dynamizm w działaniu

  • komunikatywność, zaangażowanie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • miłą atmosferę w pracy

  • samochód służbowy i inne konieczne narzędzia pracy

SKB S.A.

Jesteśmy firmą, która czerpie doświadczenie z prawie 30-letniej historii działania na rynku usług budowlanych. Będąc doświadczonym partnerem dla biznesu specjalizujemy się w budownictwie przemysłowym, handlowym, mieszkaniowym oraz obiektach użyteczności publicznej. Jako Generalny Wykonawca prowadzimy kompleksowy proces inwestycyjny, również w formule zaprojektuj/wybuduj, stosując indywidualne podejście dla każdego z zadań.

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie pozostałych spółek grupy SKB oraz naszych zaufanych partnerów realizujemy inwestycje w sposób profesjonalny i terminowy. Więcej o nas: https://skb.net.pl/

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

  • praca na terenie całej Polski