Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy - Kierownik budowy

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE WITKA sp. z o.o.O firmie

5 0007 000 brutto / mies.
  • Kołobrzeska 50H
    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE WITKA sp. z o.o.

Kołobrzeska 50H

Olsztyn

Przedsiębiorstwo Budowlane WITKA Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi budowlane w ramach zamówień publicznych oraz na rzecz klientów indywidualnych.

Budujemy obiekty kubaturowe, wykonujemy prace remontowe i konserwatorskie. Zasięg świadczonych przez nas usług obejmuje głównie województwo warmińsko-mazurskie.

Naszymi nadrzędnymi wartościami są: profesjonalizm, rzetelność, zaangażowanie.

Naszym priorytetem jest zadowolenie Inwestorów.

Opis stanowiska:

- prowadzenie budów

- bezpośredni nadzór i koordynacja pracy sił własnych oraz podwykonawców

- bieżąca kontrola realizacji harmonogramu

Od kandydatów oczekujemy:

- samodzielności i wysokiego zaangażowania

- znajomości: pakietu MS Office, mile widziana znajomość programu Norma

Oferujemy:

- umowę o pracę

- wynagrodzenie: 5.000- 7.000 zł brutto

- pracę w młodym, dynamicznym zespole

- niezbędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne