Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy - Kierownik budowy

SKB S.A.O firmie

  • opolskie
    opolskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zadań inwestycyjnych
  • opracowanie budżetu i harmonogramu realizacji projektów
  • koordynacja prac budowlanych w zakresie realizowanych projektów
  • udział w komisjach odbiorowych
  • rozwój istniejących i pozyskiwanie nowych technologii w zakresie budowlanym

Nasze wymagania

  • znajomość przepisów technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy
  • dyspozycyjność, dynamizm w działaniu
  • komunikatywność, zaangażowanie

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • miłą atmosferę w pracy
  • samochód służbowy i inne konieczne narzędzia pracy

Jesteśmy firmą, która czerpie doświadczenie z prawie 30-letniej historii działania na rynku usług budowlanych. Będąc doświadczonym partnerem dla biznesu specjalizujemy się w budownictwie przemysłowym, handlowym, mieszkaniowym oraz obiektach użyteczności publicznej. Jako Generalny Wykonawca prowadzimy kompleksowy proces inwestycyjny, również w formule zaprojektuj/wybuduj, stosując indywidualne podejście dla każdego z zadań.

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie pozostałych spółek grupy SKB oraz naszych zaufanych partnerów realizujemy inwestycje w sposób profesjonalny i terminowy. Więcej o nas: https://skb.net.pl/

Miejsce pracy:

  • praca na terenie całej Polski

Inżynier Budowy - Kierownik budowy, opolskie