Logo Pracuj.pl

Inżynier budowy - Kierownik Budowy

VENTI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

6 250–8 400
brutto / mies.
  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna organizacja oraz nadzór techniczny nad realizacją robót;
  • Prowadzenie budowy zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego oraz wewnętrznymi wymaganiami przedsiębiorstwa;
  • Optymalizacje procesu budowlanego;
  • Efektywne zarządzanie zespołem pracowników;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – na kierunku Inżynieria Środowiska (specjalizacja instalacje sanitarne);
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Duża inicjatywa oraz samodzielność w planowaniu i realizacji zadań;
  • Mile widziane, uprawnienia budowlane w zakresie: Sieci i instalacji sanitarnych;

To oferujemy

  • Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanego doświadczenia;
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Samochód służbowy;
  • Ubezpieczenie grupowe;

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • program emerytalny
  • ryczałt na paliwo
  • kawa / herbata
  • mieszkanie służbowe
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • jeden krótszy dzień pracy

O nas

Firma „VENTI” powstała w wyniku połączenia wiedzy i doświadczenia ludzi mających wspólną pasję. Specjalizujemy się w realizacji kontraktów budowy sieci kanalizacyjnej i wodociągowej oraz w sprzedaży, montażu i serwisie systemów fotowoltaicznych.

Praca w delegacjach na terenie całej Polski od poniedziałku do piątku (w piątki krótki dzień do 14)

Obecnie projekty budowlane wykonujemy w Województwach: Podlaskie, Mazowieckie, Lubuskie (projekt budowlany trwa od jednego do sześciu miesięcy).

Inżynier budowy - Kierownik Budowy, warmińsko-mazurskie