Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy - Kierownik Budowy

KIK Sp. z o.o.S.K.O firmie

5 000–20 000
netto (+ VAT) / mies.
  • wielkopolskie
    wielkopolskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji kierownika budowy
  • Wykonanie przedmiarów poszczególnych zakresów prac
  • Organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem i budżetem
  • Nadzór nad poprawnością wykonywanych robót budowlanych oraz zgodności wykonania z dokumentacją projektową
  • Analiza rozwiązań projektowych pod względem możliwych optymalizacji
  • Raportowanie przebiegu procesu budowlanego
  • Kontrola przestrzegania przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Uprawnienie budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi
  • Doświadczenie min 3 letnie w nadzorowaniu inwestycji
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Znajomość Prawa Budowlanego w praktyce
  • Wykształcenie wyższe kierunek budownictwo
  • Kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie
  • Umiejętność wyznaczania priorytetów
  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w budowaniu obiektów magazynowych m.in. w systemie certyfikacji BREEAM

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Możliwość budowania własnego zespołu
  • Możliwość rozwoju zawodowego (współpraca z doświadczonymi osobami z branży) w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dostęp do benefitów pozapłacowych

KIK Sp. z o.o.S.K.

Firma budowlana KIK Sp.z o.o.S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie poszukuje kandydatki /kandydata na stanowisko: INŻYNIER BUDOWY - KIEROWNIK BUDOWY.

Miejsce pracy: woj. Wielkopolskie

Inżynier Budowy - Kierownik Budowy, wielkopolskie