Logo Pracuj.pl

Inżynier budowy - Kierownik budowy

Kłos Piekarnia Rodzinna Sp. z o.o.O firmie

  • Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni nadzór nad procesem realizacji robót budowlanych zgodnie z wymaganiami kontraktu, harmonogramem, budżetem oraz dokumentacja techniczną,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • rozliczanie podwykonawców,
  • współpraca projektantami, inspektorami nadzoru oraz innymi osobami uczestniczącymi w procesie budowlanym,
  • bieżące raportowanie do Zarządu stanu zaawansowania i postępu prac,
  • profesjonalna współpraca z firmami wykonawczymi, dostawcami materiałów i urządzeń,
  • przestrzeganie firmowych procedur wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń,
  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • umiejętność zarządzania swoim czasem i zadaniami,
  • dyspozycyjność – praca na terenie całej Polski,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office, Auto CAD,
  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub współpracę za zasadach umowy świadczenie usług (B2B),
  • pracę w zgranym zespole, wspierającym się w każdej sytuacji,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód,
  • rabat w wysokości 25% na zakupy w firmowych piekarniach i sklepach,
  • bardzo korzystne ubezpieczenie grupowe,
  • pakiet Medyczny,
  • spotkania wigilijne, wyjazdy integracyjne, konkursy pracownicze,
  • możliwość uczestniczenia w rozwoju naszej firmy poprzez system sugestii.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Kłos Piekarnia Rodzinna Sp. z o.o.

PIEKARNIA CIASTKARNIA KŁOS to jedna z największych i najprężniej rozwijających się nowoczesnych piekarni w województwie śląskim. Piekarnia Ciastkarnia KŁOS jest firmą rzemieślniczą o charakterze rodzinnym, która nieprzerwanie od 1990 roku tworzy markę, dbając o najwyższą jakość produktów i zadowolenie Klientów.

Więcej informacji o firmie na stronie www.piekarniaklos.pl

Inżynier budowy - Kierownik budowy, Zabrze