Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy - Kierownik Realizacji

Technika Betonu Wodoszczelnego Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja i nadzór nad realizacją robót, współpraca z podległym zespołem pracowników

  • Prowadzenie dokumentacji na potrzeby budowy i rozliczeń

  • Kontakt z Generalnym Wykonawcą

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem MS Office i AutoCAD

  • Czynne Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

  • Udział w realizacji prestiżowych projektów budowlanych

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i zaangażowania w pracę

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód)

O nas

Technika Betonu Wodoszczelnego Sp. z o.o. to specjalistyczna firma inżynieryjna o 20-letniej tradycji. Współpracujemy z najlepszymi Generalnymi Wykonawcami i Inwestorami na rynku, oferując kompleksowe rozwiązania zapewniające szczelność konstrukcji żelbetowych. Nasza spółka cieszy się opinią rzetelnego wykonawcy, dzięki czemu jesteśmy zapraszani do udziału w ciekawych i prestiżowych przedsięwzięciach budowlanych w całej Polsce. Nasz zespół składa się z doświadczonej kadry zarządzającej, ambitnych inżynierów i wykwalifikowanych pracowników budowlanych. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.tbw.com.pl

Miejsce pracy:

  • Śląsk,

  • Dolny Śląsk.