Oferta pracy

Inżynier budowy - Kierownik robót branży drogowej

Dekpol Budownictwo

  • Czeladź

    Czeladź, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i koordynowanie robót budowlanych w branży drogowej

  • kontrola pracy sprzętu własnego i podwykonawców

  • kontrola przebiegu prac zgodnie z założeniami budżetowymi

  • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

Nasze wymagania

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w branży drogowej lub w trakcie stażu

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie nauki

  • samodzielność w podejmowaniu powierzonych zadań

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie u jednego z większych pracodawców w regionie,

  • stabilne zatrudnienie w dużej spółce akcyjnej, charakteryzującej się brakiem nadmiernych formalności z branży budowlanej,

  • atrakcyjne warunki finansowe, adekwatne do doświadczenia oraz system premiowy,

  • nastawienie na długofalową współpracę (po zakończeniu danego projektu oferujemy możliwość pracy na innej inwestycji),

  • rozwój zawodowy poprzez szkolenia, konferencje, kursy,

  • pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe (z możliwością rozszerzenia na innych członków rodziny),

  • pracę w firmie, którą kreuje zespół ludzi z pasją,

  • niezbędne narzędzia pracy, tj. komputer, telefon,

  • elastyczność względem formy współpracy - w zależności od preferencji Kandydata (umowa o pracę lub współpraca B2B).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dekpol Budownictwo to przede wszystkim ludzie, których połączyły wspólne wartości: wiedza, zaangażowanie, entuzjazm i ambicja. Każdy projekt jest tego dowodem. Jesteśmy ekspertami w realizacji projektów budownictwa kubaturowego. Od blisko 30 lat oferujemy usługi począwszy od sfery koncepcji projektowej aż po wykonawstwo „pod klucz”.

Przewiń do profilu firmy