Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy - Kierownik robót branży elektrycznej i niskoprądowej

Entec Solutions Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K

  • Źródła (pow. średzki)

    Źródła (pow. średzki), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i częściowy udział w realizacji prac w zakresie instalacji elektrycznych i niskoprądowych na terenie budów

  • Bieżące prowadzenie dokumentacji budowy (technicznej i odbiorowej)

  • Analiza dokumentacji technicznej pod kątem realizacji i ew. optymalizacji

  • Budowa i kontrola harmonogramów robót

  • Analiza potrzeb materiałowych

  • Koordynacja robót realizowanych przez pracowników i podwykonawców

  • Przygotowywanie i wysyłanie zapytań do dostawców, podwykonawców i analiza otrzymanych ofert

  • Opracowywanie ofert cenowych, wykonywanie kalkulacji prac dodatkowych i zamiennych

  • Wstępne negocjacje współpracy z podwykonawcami i udział w wyborze podwykonawców

  • Udział w sporządzaniu dokumentacji powykonawczej

  • Udział w procedurach odbiorowych prowadzonych realizacji

  • Wykonywaniu pomiarów elektrycznych i sieci LAN

Nasze wymagania

  • Wykształcenie o profilu technicznym

  • Uprawnienia budowlane wykonawcze do prowadzenia robót bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie instalacji elektrycznych będą dodatkowym atutem

  • Minimum 2 lata doświadczenia w bezpośrednim wykonawstwie projektów elektrycznych

  • Wiedza z zakresu systemów niskoprądowych (SAP, DSO, KD, CCTV, LAN, SSWiN, BMS)

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość MS Office, AutoCad

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Znajomość jęz. angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy i zaangażowania

  • Duże możliwości rozwoju zawodowego

  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach branżowych

  • Wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".