Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy - Kierownik Robót Budowlanych

PBO ŚLĄSK sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ważna jeszcze 6 dni
    do: 22 paź 2021
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • nadzór, weryfikacja i koordynacja robót budowlanych m. in. w zakresie zgodności z projektem, regulacjami i standardami wewnętrznymi i zewnętrznymi

  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną

  • odbiór prac - przygotowanie protokołu odbioru

  • przygotowywanie dokumentów i koordynacja (protokoły zaawansowania robot, przedmiary, obmiary)

  • opracowanie wspólne z Kierownikiem Budowy harmonogramu robót, dostaw materiałów i usług oraz sprzętu i personelu dla potrzeb budowy

  • koordynowanie zamówień materiałów

  • przeprowadzanie odbiorów robót

  • nadzór nad dokumentacją techniczną

  • przestrzeganie i kontrola BHP

  • wsparcie kierownika budowy

  • koordynacja pracy podwykonawców

Nasze wymagania

  • umiejętność obsługi komputera

  • znajomość pakietu MS Office – stopień podstawowy

  • samodzielność i dynamika w działaniu

  • dyspozycyjność

  • kreatywność, zaangażowanie i proaktywne podejście do wykonywanych obowiązków

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku

  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia zakresu posiadanych kompetencji

  • interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej i stabilnej firmie

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub na własnej działalności, wynagrodzenie stałe + premia

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • przyjazną atmosferę środowiska pracy

O nas

PBO Śląsk Sp. z o.o. jest firmą prywatną powstałą w 1986 roku, założoną przez zespół doświadczonych inżynierów budownictwa. Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się realizacją robót budowlano-montażowych z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań technologicznych. Wykonujemy obiekty użyteczności publicznej, obiekty sportowe, mieszkaniowe, a także obiekty inżynieryjne.