Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy / Kierownik robót budowlanych

ADAMIETZ sp. z o.o.

  • śląskie

    śląskie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • bieżący nadzór nad procesem realizacji robót zgodnie z umową, projektem technicznym, założonym harmonogramem oraz przyjętym budżetem

  • organizacja pracy podległych zespołów, w szczególności w zakresie: jakości, terminowości, wydajności i bezpieczeństwa realizowanych robót

  • współpraca z podwykonawcami i dostawcami w zakresie realizowanych robót i ich rozliczanie

  • analiza dokumentacji technicznej, przygotowanie zestawień ilościowo – jakościowych do zamówień materiałów i usług i bieżące monitorowanie dostaw

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji inwestycji w zakresie powierzonych zadań

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane

  • znajomość prawa budowlanego oraz regulujących proces budowlany norm i przepisów branżowych

  • rozwinięte umiejętności koordynowania zadań w procesie budowlanym

  • doświadczenie zawodowe przy realizacjach obiektów przemysłowych, mieszkaniowych, użyteczności publicznej

  • sumienność i odpowiedzialność

  • uprawnienia do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno – budowlanej w przypadku stanowiska kierowniczego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży, realizującej duże kontrakty w kraju i za granicą

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • możliwość budowania pozycji zawodowej, poszerzania kompetencji i doświadczenia w zespole specjalistów i ekspertów

  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

Firma Adamietz powstała w 1997 roku. Od ponad dwudziestu lat konsekwentnie podnosimy nasze kompetencje w obsłudze inwestycji budowlanych.

Doświadczenie zdobyte na międzynarodowych rynkach pozwala sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Spółka Adamietz to zespół inżynierów oraz szereg specjalistów z wielu dziedzin budownictwa. Kompleksowo obsługujemy inwestycje jako generalny wykonawca. Oferujemy pełen zakres związany z budową i obsługą dokumentacji.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do nas już dziś!

Poszerzamy grono naszych wyspecjalizowanych pracowników w związku z nowymi, ciekawymi realizacjami