Oferta pracy

Inżynier budowy / Kierownik robót budowlanych

Myoni GroupO firmie

Myoni Group

Idzikowskiego 1C

Warszawa

MYONI Group jest grupą kapitałową realizująca inwestycje budowlane na terenie Warszawy.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Opis Stanowiska:

  • Bieżące wsparcie Kierownika budowy
  • Nadzór nad pracami na budowie
  • Koordynacja prac firm podwykonawczych,
  • Weryfikacja jakościowa i ilościowa wykonanych prac, rozliczenia podwykonawców

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: budownictwo) w specjalności uprawniającej do uzyskania uprawnień budowlanych
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Minimum 1 rok doświadczenia w wykonawstwie
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Praca na terenie Warszawy
  • Udział w realizacji ciekawych kontraktów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy