Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy/ Kierownik Robót

SmayO firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie placu budowy (budynki mieszkaniowe, biurowce, hale magazynowe) na etapie realizacji,

  • koordynowanie dostaw materiałów,

  • koordynowanie prac podwykonawców,

  • nadzór i kontrola nad postępami prac,

  • kontrola kosztów,

  • prace biurowe konieczne do wykonania wszystkich powyższych zadań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu Inżynieria sanitarna,

  • doświadczenie na stanowisku Inżyniera budowy/ Kierownika robót ds. sanitarnych,

  • znajomość cen materiałów i usług branży sanitarnej,

  • znajomość pakietu MS Office i AutoCAD,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dyspozycyjność (możliwość delegacji),

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej w zakresie instalacji sanitarnych,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • atrakcyjne zarobki adekwatne do umiejętności,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w dużych projektach,

  • współpracę B2B lub zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

  • pakiet świadczeń socjalnych (paczki świąteczne, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, kurs j.angielskiego).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • paczki świąteczne