Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier Budowy - Kierownik Robót

JGK J.KULAWIK, G.KULAWIK sp.j.O firmie

  • Bojkowska 35a
    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

JGK J.KULAWIK, G.KULAWIK sp.j.

Bojkowska 35a

Gliwice

OPIS STANOWISKA:
- nadzór nad zgodnością wykonawstwa z dokumentacją projektową
- nadzór nad pracami wykonywanymi przez podwykonawców
- bieżące rozwiązywanie problemów technicznych
- współpraca z Kierownikiem Budowy i Inspektorem Nadzoru
- przygotowywanie procesów technologicznych
- monitorowanie terminów dostaw i wykonywanych prac na budowie
- prowadzenie harmonogramów dostaw i usług
- monitorowanie kosztów i jakości wykonywanych prac
- prowadzenie dokumentacji budowy
- nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
- koordynacja procesów logistycznych w obrębie budowy
- udział w procesie rozliczania robót i przygotowywania dokumentacji odbioru robót
- praca przy opracowywaniu ofert

WYMAGANIA:
- wykształcenie wyższe techniczne,
- doświadczenie na stanowisku Inżyniera Budowy min. 3 lata
- umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów zadań
- samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania
- prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
- niezbędne narzędzia do pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie
- możliwość zrobienia uprawnień

Ogłoszenie archiwalne