Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy - Kierownik robót

PAWEŁ PIERZAK USŁUGI BUDOWLANE

  • Grudziądz

    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad robotami budowlanymi

  • Analiza dokumentacji projektowej

  • Prowadzenie dokumentacji budowy

  • Organizacja zaplecza budowy

  • Rozwiązywanie problemów technicznych pojawiających się w trakcie realizacji budowy

  • Koordynowanie prac podwykonawców

  • Zapewnienie przestrzegania zasad BHP i ochrony środowiska na placu budowy

  • Realizacja innych zadań zleconych przez Kierownika Budowy

  • Bieżące wsparcie Kierownika Budowy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – kierunek: budownictwo

  • Minimum 2 lata doświadczenia na budowie

  • Znajomość pakietu Office oraz Autocad

  • Samodzielność, dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zaangażowanie, dyspozycyjność

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju oraz podniesienia swoich kwalifikacji

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Współpracę z doświadczonym zespołem

Generalny wykonawca na rynku budownictwa przemysłowego oraz wielorodzinnego – ponad 25 lat doświadczenia w branży.

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat, zapraszamy na naszą stronę internetową: pierzakbudownictwo.pl

Przewiń do profilu firmy