Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy - Kierownik robót HVAC

AKAN-SERVIS sp. z o.o.O firmie

5 5008 200 / mies. (zal. od umowy)
  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Zakres obowiązków:

  • Obsługa budowy, koordynowanie i nadzorowanie wszelkich prac związanych z prowadzeniem budowy
  • Nadzorowanie procesów wyboru podwykonawców, budżetowania oraz rozliczania kontraktów inwestycyjnych
  • Nadzór nad brygadami instalacji wentylacji i klimatyzacji,
  • Logistyka/zamówienia - kontrola nad dostawami - weryfikacja zgodności towaru zamówionego z dostarczonym na budowę,
  • Sporządzanie kalkulacji materiałowej dotyczącej projektu
  • Nadzór nad przygotowaniem pełnej dokumentacji technicznej
  • Negocjowanie warunków Umów z podwykonawcami
  • Kontrola terminowości wykonania robót,
  • Stała współpraca z kierownikiem/inżynierem robót instalacyjnych,
  • Praca z projektem - weryfikacja zamontowanej instalacji,
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami
  • Wsparcie w pozyskiwaniu nowych inwestycji
  • Dbanie o relacje biznesowe z potencjalnymi i stałymi klientami
  • Prowadzenie kompleksowej dokumentacji projektu i nadzór nad jakością wykonanych robót
  • Zarządzanie zespołem pracowników
  • Realizacja prac zgodnie z harmonogramem prac oraz zgodnie z BHP.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra organizacja pracy,
  • dyspozycyjność, kreatywność, samodzielność, lojalność
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel) oraz programu AutoCADbUmiejętność pracy i zarzadzania zespołem
  • mile widziane posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych

Oferujemy:

  • Pracę w miłej atmosferze,
  • Rozwój osobisty, podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju umiejętności
  • Bardzo dobre warunki pracy

Ogłoszenie archiwalne