Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
WOMAR

Inżynier Budowy - Kierownik Robót - instalacje sanitarne

WOMARO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 16 maj 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie specyfikacji materiałowych,

  • Zamawianie i koordynacja dostaw materiałów / urządzeń oraz kontrola dostarczonych na budowę materiałów / urządzeń pod względem jakości, ilości i zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową,

  • Nadzór nad powierzoną budową w zakresie realizacji instalacji sanitarnych (wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie, ciepło technologiczne, wod-kan-gaz, instalacje pożarowe, automatyka sterująca),

  • Bieżące nadzorowanie stanu realizacji, harmonogramu robót i budżetu budowy,

  • Prowadzenie dokumentacji i korespondencji budowy podległej zespołowi,

  • Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami robót – weryfikacja zakresu i jakości prac,

  • Uczestnictwo w odbiorach częściowych i końcowych robót oraz odbiorach obiektu przez służby techniczne itp.,

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej oraz rozwiązywanie kolizji instalacyjnych,

  • Przygotowanie dokumentacji powykonawczej realizowanej budowy,

  • Obecność na naradach koordynacyjnych budów oraz reprezentowanie Zleceniodawcy w kontaktach z Inwestorem,

  • Współpraca w zakresie końcowego rozliczania finansowego budowy,

  • Pomoc w wyszukiwaniu podwykonawców robót,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o specjalności instalacyjnej (sanitarnej lub pokrewnej),

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Obowiązkowość, odpowiedzialność, samodzielność, wytrwałość w realizacji zadań,

  • Dobra organizacja miejsca pracy,

  • Współpraca w zespole i umiejętność kierowania pracownikami,

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji pod presją czasu,

  • Dobra znajomość MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word) i AutoCad, mile widziana znajomość MS Project,

  • Prawo jazdy kat.B, (mile widziane)

  • Mobilność i elastyczność,

  • Gotowość po podjęcia pracy na kontrakcie na terenie całej Polski,

To oferujemy

  • Interesującą i rozwijającą pracę w renomowanej i prężnie działającej firmie,

  • Rozwój zawodowy i samorealizację w trakcie prowadzenia dużych kontraktów,

  • Pracę w stałym zespole wykwalifikowanych pracowników,

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia,

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań,

  • Przyjazna atmosfera pracy,

WOMAR

Womar Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Przykopy 5, w związku z intensywnym rozwojem przedsiębiorstwa i budową nowego zespołu zarządzającego realizacją kontraktów, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Inżynier Budowy / Kierownik Robót - instalacje sanitarne

Przewiń do profilu firmy