Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy/Kierownik Robót

PTM CONSTRUCTION Sp. z o.o.O firmie

  • Kolista 25, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PTM CONSTRUCTION Sp. z o.o.

Kolista 25

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie placu budowy

  • prowadzenie robót w zakresie ustalonym przez Kierownika Budowy

  • nadzorowanie pracy podległych mu pracowników, sprzętu i podwykonawców

  • przygotowywanie obmiaru postępu robót

  • koordynowanie prac podwykonawców, oraz dostaw materiałów

  • nadzór i kontrola nad postępami prowadzonych prac

  • znajomość i praca według przyjętego harmonogramu prac

  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby zamówień

  • realizacja zamówień na zlecenie kierownika budowy / kierownika kontraktu

  • monitorowanie stanu złożonych zamówień, dostaw materiałów

  • przeglądy ilościowe, odbiór dostaw na budowie

  • kontrola oraz dokumentowanie jakości robót budowlanych

  • raportowanie realizacji robót

  • realizacja założeń kosztowych i terminowych budowy

  • przygotowywanie dokumentacji powykonawczej i sprzedażowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (inż./mgr inż.)

  • mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności mostowej lub bez ograniczeń

  • wyobraźnia przestrzenna, staranność oraz odpowiedzialność

  • doświadczenie w pracy na budowie lub praktyka na budowie

  • biegła obsługa programów z pakietu MS Office, (MS Project mile widziany)

  • znajomość programów do projektowania (m.in. AutoCAD)

  • samodzielność i doświadczenie w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i ekip wykonawczych

  • prawo jazdy - kat. B

  • znajomość języków będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • umowę o pracę

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzenia swoich umiejętności

  • możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów