Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy - Kierownik robót

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ZBIGNIEW SZYSZKAO firmie

  • Wierzbowa 30
    Koźmin Wielkopolski, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ZBIGNIEW SZYSZKA

Wierzbowa 30

Koźmin Wielkopolski

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się produkcją konstrukcji stalowych wszelkiego rodzaju obiektów logistycznych, przemysłowych i produkcyjnych.

Poszukujemy inżyniera budowy - kierownika robót

Zakres obowiązków:

-weryfikacja dokumentacji wykonawczej

-organizacja budowy i rozplanowanie pracy pomiędzy pracowników

-merytoryczna weryfikacja robót podwykonawczych

-bieżący nadzór i kontrola procesu realizacji robót

-współpraca z kierownictwem budowy na prowadzonych kontraktach

-współpraca z podwykonawcami w zakresie realizacji robót

- sporządzanie kalkulacji roboczych oraz ilościowych; jakościowe i kosztowe  rozliczanie etapów robót

-przygotowanie cyklicznych raportów na temat postępów rozliczanych prac

-reprezentowanie firmy w kontaktach z przedstawicielami

-prowadzenie i przygotowanie dokumentacji technicznej budowy

-odpowiedzialność za jakość i terminowość rozliczanych robót

Wymagania:

-wykształcenie techniczne budowlane

-dobra znajomość pakietu MS Office, Auto Cad

-znajomość prawa budowlanego

-doświadczenie (praca na budowie)

-umiejętność analitycznego wyciągania wniosków z analizowanej dokumentacji

-umiejętność zarządzania

-zaangażowanie w procesie realizacji wykonania robót

-dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie

-atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wiedzy i doświadczenia

-realne możliwości rozwoju zawodowego

-możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach inwestycyjnych

Ogłoszenie archiwalne