Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier budowy - Kierownik robót

Harmonis Paweł RzadkoszO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

HARMONIS, firma budowlana, świadczą kompleksowe usługi w zakresie procesu inwestycyjnego – od koncepcji przez projekt, zagadnienia formalno-prawne, aż do realizacji pod klucz. Realizujemy i obsługujemy inwestycje budowlane jako generalny wykonawca, inwestor zastępczy lub w innych relacjach biznesowych.
Więcej o nas: http://www.harmonis.pl

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz rosnącym zapotrzebowaniem rynku na świadczone przez nas Usługi Budowlane poszukujemy kandydata na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór i koordynacja robót budowlanych,
  • planowanie i organizacja prac na budowie,
  • sporządzanie i przechowywanie dokumentacji budowlanej,
  • udział w procesie ofertowania (analiza dokumentacji, zapytania ofertowe, kalkulacja ceny),
  • opracowanie zamówień materiałowych,
  • przedmiarowanie robót budowlanych,
  • ścisła współpraca z kierownikiem budowy;

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne- budowlane,
  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na budowie,
  • uprawnienia budowlane (mile widziane),
  • praktyczna umiejętność wyceny i kosztorysowania robót,
  • doświadczenie we współpracy oraz nadzorze firm podwykonawczych i pracowników własnych firmy,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • praktyczna znajomość prawa budowalnego oraz przepisów technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót,
  • dobra znajomość obsługi MS Office oraz AutoCAD,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole,
  • odpowiedzialność, sumienność i dobra organizacja pracy;

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie na terenie Krakowa,
  • ciekawą pracę dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • niezbędne narzędzia pracy (służbowy laptop oraz telefon komórkowy),
  • wyjścia i wyjazdy integracyjne,
  • dobrą atmosferę miejsca pracy;

Ogłoszenie archiwalne