Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy - Kierownik Robót

VISION INVEST sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Vision Invest to młoda, dynamicznie rozwijające się firma, budująca w Łodzi nowe budynki oraz rewitalizująca historyczną materię. Naszymi działaniami staramy się nie tylko zadowolić klientów, oddając im do użytku przestrzenie przemyślane i funkcjonalne, ale również cieszące oko i zmysł estetyki elewacje, części wspólne budynków oraz małą architekturę.

Dotychczasowa działalność Vision Invest nauczyła nas i codziennie utwierdza w przekonaniu, że zgrany i kompetentny zespół to podstawa jakichkolwiek działań biznesowych. W związku z tym dbamy o to, aby nasza kadra inżynierska miała jak najwięcej do zaoferowania naszym klientom.

OPIS STANOWISKA:

  • Nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy;
  • Dokonywanie zamówień materiałowych, kontrola terminowości oraz rozliczanie dostaw;
  • Egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót podwykonawców;
  • Pozyskiwanie ofert na materiały i usługi;
  • Przygotowanie przedmiarów i obmiarów powykonawczych;
  • Wsparcie i bezpośrednia współpraca z Kierownikiem Budowy;

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie techniczne budowlane;
  • Znajomość pakietu MS Office, AutoCad;
  • Prawo jazdy kat. B;

OFERUJEMY:

  • Stabilną pracę i możliwość rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i umiejętności;
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole;

Ogłoszenie archiwalne