Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy - Kierownik Robót

BTIB BAU-TECHNIK INŻYNIERIA BUDOWLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji biura budowy

  • Kontakt z Inwestorami

  • Koordynacja pracy wszystkich branż na placu budowy

  • Wspomaganie kierowników poszczególnych budów

  • Nadzór nad powierzonym zakresem prac

  • Nadzór nad wykonywaniem robót zgodnie z harmonogramem

  • Szczegółowa analiza dokumentacji technicznej

  • Przedmiary i obmiary robót

  • Współpraca z podwykonawcami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Wykształcenie wyższe budowlane

  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej

  • Umiejętność wykonywania rysunku technicznego

  • Znajomość Pakietu MS Office (Word, Excel), MS Project, Auto Cad

  • Dokładność w realizacji zadań

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Wynagrodzenie ustalane indywidualnie, uzależnione od doświadczenia zawodowego

  • Stabilne zatrudnienie

  • Rozwój zawodowy

  • Poczucie bezpieczeństwa finansowego

  • Miłą atmosferę

  • Możliwość uzyskania doświadczenia zawodowego wymaganego do uzyskania uprawnień budowlanych

  • Pracę przy ciekawych inwestycjach budowlanych (np. konserwacja zabytków)

  • Atrakcyjny system premiowania

  • Benefity

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

BTIB BAU-TECHNIK INŻYNIERIA BUDOWLANA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Firma zajmująca się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych, zatrudni osobę na stanowisko Inżyniera Budowy – Kierownika Robót. Świadczymy szeroki zakres usług z branży budowlanej, między innymi: nadzór budowlany oraz kierowanie budowami obiektów biurowych, usługowych, handlowych, przemysłowych, wielorodzinnych, a także nadzór i kierowanie rewitalizacjami obiektów wpisanych do rejestru zabytków.

Przewiń do profilu firmy