Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy - Kierownik Robót

DOMA FM MIZERSKI sp.j.O firmie

  • Opole

    Opole, opolskie
  • Ogłoszenie wygasło 4 godziny temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór prac budowlanych

  • organizowanie oraz koordynowanie budowy

  • tworzenie harmonogramu robót

  • kontrolowanie ekip budowlanych zgodnie z harmonogramem robót

  • nadzorowanie jakości i terminowości

  • udział w odbiorach technicznych

  • współpraca z kierownictwem budowy

Nasze wymagania

  • doświadczenie min. 1-2 lata, uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

  • wykształcenie wyższe o profilu budowlanym

  • doświadczenie w kierowaniu i nadzorowaniu ekipy

  • obsługa programów z pakietu MS Office, ACAD

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub na własnej działalności

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia

  • niezbędne narzędzia pracy

  • grupowe ubezpieczenie