Oferta pracy

Inżynier budowy - Kierownik robót

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA WODNEGO ELBLĄG sp. z o.o.O firmie

  • pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego Elbląg Sp. z o.o. poszukuje:
INŻYNIERA BUDOWY/KIEROWNIKA ROBÓTNumer ref.: Miejsce realizacji: Pomorskie, Skowronki.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca organizacja pracy zespołu budowy i zarządzanie realizowanymi pracami na kontraktach,
  • planowanie robót,
  • bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania robót i nadzór prac oraz działania naprawcze,
  • koordynowanie pracy podległego zespołu oraz firm Podwykonawczych,
  • prowadzenie dokumentacji budowy,
  • sporządzanie planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, planu zapewnienia jakości,
  • ocena i monitorowanie szans i ryzyk związanych z budową,
  • uczestnictwo w negocjacjach umów podwykonawczych,
  • uczestnictwo w naradach i spotkaniach.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie na budowie,
  • znajomość obsługi komputera,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • samodzielność i doświadczenie w wykonywaniu zadań objętym zakresem umowy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • możliwość poszerzenia swoich kwalifikacji,
  • miła atmosfera pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W CV proszę zawrzeć klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy