Inżynier budowy / Kierownik robót (sygnalizacje świetlne i oświetlenie drogowe)

Stangl Technik Polska Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 6 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją robót zgodnie z dokumentacją techniczną, uzgodnieniami z klientem, wymogami Prawa Budowlanego i zawartą umową

  • Weryfikacja prowadzonych prac pod względem harmonogramu umownego

  • Rozliczanie oraz nadzór nad pracownikami i firmami podwykonawczymi

  • Sporządzanie niezbędnej dokumentacji związanej z prowadzeniem budowy

  • Przygotowywanie zaplecza budowlanego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • 2-letnie doświadczenie na podobnym samym stanowisku (wykonywanie sieci elektrycznych, teletechnicznych, oświetlenia ulicznego, sygnalizacji świetlnej)

  • Chęć do dalszego rozwoju osobistego

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Obsługa pakietu MS Office i Acad

  • Gotowość do pracy w terenie

Mile widziane

  • Mile widziane uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie instalacji elektrycznych lub teletechnicznych

To oferujemy

  • Zatrudniamy na pełen etat na podstawie umowy o pracę

  • Zapewniamy możliwość rozwoju i pogłębienia doświadczenia zawodowego

  • Dajemy możliwość dokształcania poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach

  • Oferujemy prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin

  • Dofinansowujemy program sportowy MultiSport

  • Oferujemy Pracowniczy Program Emerytalny finansowany w całości przez Pracodawcę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • możliwość uzyskania uprawnień