Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy - Kierownik Robót

Place Invest Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma Place Invest to zespół ludzi, którzy od wielu lat realizują najważniejsze inwestycje w kraju i za granicą. Wiedza i doświadczenie jakie zdobyliśmy pozwala na realizację każdej inwestycji bez względu na jej stopień skomplikowania oraz trudność wykonawczą.

Współpracujemy na wielu płaszczyznach: inwestor, generalny wykonawca, doradztwo prawne, obsługa BHP itp. Prowadzimy kompleksową realizację inwestycji, projektujemy obiekty budowlane, pozyskujemy nieruchomości. Do każdego zadania podchodzimy bardzo profesjonalnie oraz z dużym zaangażowaniem.

www.place-invest.com

Opis stanowiska:

  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej;
  • Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami oraz koordynacja prac budowlanych;
  • Weryfikacja jakościowa i ilościowa wykonywanej pracy podwykonawców;
  • Wspieranie Kierownika Budowy i przygotowywanie procesów technologicznych;
  • Kontrola dokumentacji wykonawczej;
  • Przestrzeganie higieny pracy na budowy;
  • Przygotowywanie zamówień materiałowych,
  • Udział w naradach koordynacji projektowej.

Profil Kandydata/ki:

  • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym;
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w nadzorze i koordynacji prac podwykonawców;
  • Znajomość przepisów techniczno-budowlanych;
  • Bardzo dobra organizacja własnej pracy;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, AutoCAD;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu;

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Uczestnictwo w ciekawych realizacjach;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
  • Niezbędne narzędzia pracy;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Ogłoszenie archiwalne