Logo Pracuj.pl

Inżynier budowy - kolejowa sieć trakcyjna (Cała Polska)

ZUE S.A.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie kierownika robót w nadzorze nad pracami w zakresie instalacji i sieci elektrycznych,
  • bezpośredni nadzór nad jakością realizowanych prac,
  • przygotowywanie zestawień, wycen (m.in. materiałów, sprzętu, usług),
  • wsparcie kierownika robót w realizacji prac zgodnie z budżetem,
  • kontrolę oraz prowadzenie rozliczeń inwestycji,
  • przygotowywanie sprawozdań, raportów, itp.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – elektrotechnika (specjalność w zakresie współczesnych systemów trakcji elektrycznej będzie dodatkowym atutem),
  • znajomość zagadnień w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych,
  • znajomość programu AutoCad,
  • prawa jazdy kat. B,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • elastyczność i dyspozycyjności – praca w delegacji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • preferencyjne pożyczki
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Grupa ZUE to jeden z czołowych podmiotów budownictwa branży kolejowej i miejskiej infrastruktury szynowej

i energetycznej, skupiający w swych ramach spółki o potencjale projektowym, handlowo-produkcyjnym i wykonawczym.

Głównym przedmiotem działalności spółek Grupy ZUE jest projektowanie oraz realizacja w formule generalnego wykonawstwa kompleksowych usług budowy i modernizacji linii kolejowych oraz tramwajowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą (m.in. roboty ziemne i budowa podtorza, systemy odwadniające oraz obiekty inżynierskie i kubaturowe, w tym stacje).

ZUE S.A. jest liderem w świadczeniu usług w zakresie budowy kolejowej sieci trakcyjnej i modernizacji systemów zasilania infrastruktury tramwajowej oraz budowy i modernizacji tramwajowej. Przedmiot działalności spółki obejmuje także świadczenie usług bieżącego utrzymania systemów infrastruktury miejskiej tj. torowisk i trakcji, systemów zasilania oraz oświetlenia.

Inżynier budowy - kolejowa sieć trakcyjna (Cała Polska), Kraków